ski-mapa.cz
 

Ski areál Skiareal Paseky nad Jizerou

Možnosti lyžování

12 sjezdovek:
Prdecká magistrála (1600m), Potůček (1200m), Víťova (1250m), Strýčkova (900m), Jindrovka I (800m), Jindrovka II (800m), Turistická (1150m), Superturistická (1350m), Johanka (230m), Měřený slalomový úsek (400m), Snowpark I (300m), Snowpark II (500m)
Obtížnost:
Vleky:
3 vleky
Lanovky:
2 lanovky
Kapacita:
6.440 osob za hodinu

Fotografie ski areálu:

Ski areál Skiareal Paseky nad JizerouSki areál Skiareal Paseky nad JizerouSki areál Skiareal Paseky nad JizerouSki areál Skiareal Paseky nad JizerouSki areál Skiareal Paseky nad JizerouSki areál Skiareal Paseky nad Jizerou

Mapa areálu:

Ski areál Skiareal Paseky nad Jizerou  - mapa areálu

Služby střediska

Umělé zasněžování, noční osvětlení, pohyblivý koberec, snowpark, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, dětské lano, dětská školička.

Možnosti ubytování

Skiareál Skiareal Paseky nad Jizerou - popis

Ski areál Paseky nad Jizerou se nachází v západní části Krkonoš nedaleko známých turistických center Harrachov a Rokytnice nad Jizerou. Na rozsáhlých upravovaných sjezdovkách a pláních se můžete těšit na krásné a pohodové lyžování. O přepravu se mimo vleků starají i dvě čtyřsedačkové lanovky. V půjčovně je pro Vás připraven široký výběr lyžařského i snowboardového vybavení. Začátečníci mohou využít nabídky kurzů v lyžařské škole. Ski region nabízí také něco pro milovníky klasického lyžování. K dispozici je spousta kilometrů upravovaných běžeckých tras. Některé z nich patří do projektu Krkonoše - lyžařský běžecký ráj, další navazují na Jizerskohorskou magistrálu. Tyto trasy Vás zavedou k nezapomenutelným panoramatům a kouzlu našich hor. Věříme, že v našem ski areálu v Pasekách nad Jizerou najdete příjemné prostředí a že zde budete aktivně využívat přírodní možnosti a nabízené služby. Těšíme se na Vaši návštěvu a budeme rádi, když se k nám budete vracet.

Ski areál - kontakty

Paseky nad Jizerou 291512 47 Paseky nad Jizerou

Telefon: +420 724 248 736
www.skipaseky.cz

Související obce v okolí: Paseky nad Jizerou, Rejdice, Sklenařice, Vilémov, Blansko, Dolní Rokytnice, Zlatá Olešnice, Jablonec nad Jizerou.

Skiareal Paseky nad Jizerou - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

10 nejbližších ski areálů:

Souvisejíci lyžařské oblasti: