Dobrá Voda skiareály, sjezdovky - možnosti lyžování
Pro výběr skiareálu nebo lyžařské sjezdovky v Dobré Vodě mrkněte do mapy nebo na střediska a lanovky v přehledu dle vzdálenosti ve výpise níže.
SK Humparek Sopotnice - mimo provoz
| Sjezdovek: | 2 | |
| Vleky: | 1 | |
| Výška n.m.: | 385 m.n.m |
Obtížnost
Malá sjezdovka v obci Sopotnice patřící místnímu sportovnímu klubu. Sjezdovka je dlouhá asi 400m a obsluhuje ji jeden vlek s přepravní kapacitou 350 osob za hodinu. Sjezdovka je vhodná pro rodiny s dětmi. Více
Přívrat
Vhodný pro začátečníky
| Sjezdovek: | 6 | |
| Vleky: | 4 | |
| Výška n.m.: | 450 m.n.m |
Obtížnost
Lyžařské středisko Ski areál Přívrat se nachází v předhůří Orlických hor. Tento skiareál s dlouholetou tradicí nabízí rekreační vyžití pro všechny generace. V areálu je možnost zapůjčení lyžařské výbavy. Pro... Více
Na Dlouhých Honech - Dlouhoňovice
| Sjezdovek: | 2 | |
| Vleky: | 2 | |
| Výška n.m.: | 430 m.n.m |
Ski areál Na Dlouhých Honech (450 m n. m. dolní stanice sjezdovky) se nachází v centru obce Dlouhoňovice, 3 km jižně od Žamberka. Návštěvníci cestující autobusem vystoupí na zastávce Dlouhoňovice, která je vzdálena 200 m od... Více
Toto byl náš přehled skiareálů a sjezdovek v obci Dobrá Voda. Pokud Vám zde nějaký skiareál chybí, neváhejte nás kontaktovat.
Přejít na přehled všech sjezdovek
Lyžování v okolí Dobré Vody - mapa:
Pokud koukáte na stránku přes PC, pak vidíte možnosti lyžování v Dobré Vodě po pravé straně, na mobilu pak popojeďte na mapu o kousek níž.