ski-mapa.cz
 

Ski areál Ski areál Troják a Yetty ski lyžařská škola

Možnosti lyžování

5 sjezdovek:
Sjezdovka A (450m), Sjezdovka B (500m), Sjezdovka C (240m), Slalomová trať (400m), Lehká trať (120m), Ski park (40m)
Obtížnost:
Vleky:
6 vleků
Lanovky:
Kapacita:
2.350 osob za hodinu

Fotografie ski areálu:

Ski areál Ski areál Troják a Yetty ski lyžařská školaSki areál Ski areál Troják a Yetty ski lyžařská školaSki areál Ski areál Troják a Yetty ski lyžařská školaSki areál Ski areál Troják a Yetty ski lyžařská školaSki areál Ski areál Troják a Yetty ski lyžařská školaSki areál Ski areál Troják a Yetty ski lyžařská škola

Služby střediska

Umělé zasněžování, noční osvětlení, pohyblivý koberec, snowpark, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, dětské lano, dětská školička.

Možnosti ubytování

Skiareál Ski areál Troják a Yetty ski lyžařská škola - popis

Ski areál Troják (583 m n. m.) leží na hranicích okresů Kroměříž, Vsetín a Zlín. Svými terény uspokojí rodiny s dětmi, začátečníky i pokročilé lyžaře. Lyžařská a snowboardová škola Yetty ski nabízí individuální výuku pro všechny věkové kategorie, miniškoličku pro nejmenší, také skupinovou výuku pro MŠ, ZŠ i SŠ a výuku handicapovaných na biski/monoski včetně zázemí. Poloha ski areálu poskytuje návštěvníkům možnost běžeckého lyžování. Dále zde můžete využít služeb půjčovny vybavení, parkování zdarma přímo u sjezdovky, wi-fi, bufet, restauraci, krytý bazén, saunu, bowling, kulečník či ubytování v hotelu.

Ski areál - kontakty

Troják-Rajnochovice 289, Rajnochovice 768 71

Telefon: 573 391 111
www.trojak.cz

Související obce v okolí: Hošťálková, Držková, Podkopná Lhota, Kateřinice u Vsetína, Vlčková, Kašava, Trnava, Rajnochovice.

Ski areál Troják a Yetty ski lyžařská škola - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

10 nejbližších ski areálů:

Souvisejíci lyžařské oblasti: