ski-mapa.cz
 

Ski areál Peklák - ČESKÁ TŘEBOVÁ

Možnosti lyžování

3 sjezdovky:
Peklák (800m), Zahrádky (80m), Snowpark (200m)
Obtížnost:
Vleky:
2 vleky
Lanovky:
Kapacita:
1.800 osob za hodinu

Fotografie ski areálu:

Ski areál Peklák - ČESKÁ TŘEBOVÁSki areál Peklák - ČESKÁ TŘEBOVÁSki areál Peklák - ČESKÁ TŘEBOVÁSki areál Peklák - ČESKÁ TŘEBOVÁSki areál Peklák - ČESKÁ TŘEBOVÁ

Mapa areálu:

Ski areál Peklák - ČESKÁ TŘEBOVÁ  - mapa areálu

Služby střediska

Umělé zasněžování, noční osvětlení, večerní lyžování, pohyblivý koberec, snowpark, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, dětské lano, dětská školička.

Možnosti ubytování

Skiareál Peklák - ČESKÁ TŘEBOVÁ - popis

Skiareál Peklák nabízí 800 m dlouhou červenou sjezdovku Peklák vybavenou v celé délce systémem technického zasněžování a osvětlením. Dalším svahem je sjezdovka „Zahrádky“ dlouhá 80 metrů určená k výuce lyžování. Ze svahů sjezdovek je velmi pěkný výhled na město a přiléhající okolí. Na středisko navazuje 30 km upravovaných běžeckých tratí vedoucích krásnou zalesněnou krajinou v okolí České Třebové – Lyžařské středisko „Hory“. Středisko je vybaveno moderní technikou zasněžování svahu, a to sněžnými tyčemi a sněžnými děly. Dopravu návštěvníků sjezdovek zajišťuje kotvový vlek s kapacitou 1200 osob za hodinu (sjezdovka Peklák) a vlek s nízkým vedením lana s unašeči s kapacitou 600 osob za hodinu (sjezdovka Zahrádky). Sjezdovky jsou denně upravovány sněhovou rolbou. Samozřejmostí je noční lyžován í- svahy jsou kompletně osvětleny.

Ski areál - kontakty

Lyžařský areál Peklák, Pod Jelenicí 653, 560 02 ČESKÁ TŘEBOVÁ

Telefon: 731 125 800
www.peklak.cz

Související obce v okolí: Parník, Česká Třebová, Lhotka, Přívrat, Zhoř, Kozlov, Svinná, Dlouhá Třebová.

Peklák - ČESKÁ TŘEBOVÁ - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

10 nejbližších ski areálů:

Souvisejíci lyžařské oblasti: