ski-mapa.cz
 

Ski areál Mitterdorf

Možnosti lyžování

9 sjezdovek:
Kirchenlift kotva (306m), Kleiner Almberg kotva (500m), Almwiesenlift kotva (700m), Almberg dvousedačka (1238m), Kisslingerlift kotva (500m), Hausorterlift kotva (355m), Dětský cirkus 3 pojízdné koberce (200m), Dětský vlek (70m), Pojízdný koberec Alpe (186m)
Obtížnost:
Vleky:
6 vleků
Lanovky:
1 lanovka
Kapacita:
8.000 osob za hodinu

Fotografie ski areálu:

Ski areál MitterdorfSki areál MitterdorfSki areál MitterdorfSki areál MitterdorfSki areál MitterdorfSki areál MitterdorfSki areál MitterdorfSki areál Mitterdorf

Mapa areálu:

Ski areál Mitterdorf  - mapa areálu

Služby střediska

Umělé zasněžování, noční osvětlení, pohyblivý koberec, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, dětské lano, dětská školička.

Možnosti ubytování

Lyžařský areál Mitterdorf - popis

Lyžování v nadmořské výšce 850 – 1139 m.n.n řadí Mitterdorf mezi nejvýše položené areály na Šumavě. Překrásné výhledy, široké, bezpečné, rychlé i pomalé sjezdovky a lyžování bez front po celou zimu. V rodinném středisku zimních sportů Mitterdorf si na své přijdou jak všichni lyžaři, tak i milovníci snowboardingu. Sedačková lanovka, moderní kotvy, dětské výukové hřiště Junior Ski Cirkus se zastřešenými pojízdnými koberci oceněno jako jedno z nejlepších dětských parků světa. Ohřívárna, herna a odpočívárna s WC - zázemí cirkusu mohou využívat všichni lyžaři s platnou jízdenkou do skiareálu. Kromě 6km udržovaných a uměle zasněžovaných tratí zde najdete i sáňkařskou dráhu s půjčovnou sáněk a T-bobů, snowtubing a nejdelší zastřešený pojízdný koberec v Bavorsku. Na své si přijdou i milovnici běžeckého lyžování - 25km pravidelně udržovaných běžeckých tratí na klasiku i bruslení v okolí hory Almberg. Parkování zdarma přímo u vleků.

Ski areál - kontakty

Skizentrum Mitterdorf, Mitterfirmiansreut-Philippsreut, Dorfplatz 2, 94158 Mitterfirmiansreut

Telefon: +49 85 57 313 (pouze německy)
www.mitterdorf.cz

Související obce v okolí: Mitterdorf, Mitterfirmiansreut, Strážný, Kořenný, Hliniště, Knížecí Pláně, Polka, Řasnice.

Mitterdorf - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

10 nejbližších ski areálů:

Souvisejíci lyžařské oblasti: