ski-mapa.cz
 

Ski areál Lipno

Možnosti lyžování

17 sjezdovek:
Promenádní (930m), Vyhlídka (1200m), Skicross (800m), K Yettimu s měřeným slalomem (500m), Slalom (250m), Lišáka Foxe (1100m), Školní (1250m), Dámská (1090m), Pánská (970m), Střecha (970m), Snowpark (600m), Jezerní (1400m), Spojovací (350m), Foxpark (120m), Bambini park (60m)
Obtížnost:
Vleky:
3 vleky
Lanovky:
3 lanovky
Kapacita:
7.800 osob za hodinu

Fotografie ski areálu:

Ski areál LipnoSki areál LipnoSki areál LipnoSki areál LipnoSki areál LipnoSki areál LipnoSki areál LipnoSki areál Lipno

Mapa areálu:

Ski areál Lipno  - mapa areálu

Služby střediska

Umělé zasněžování, noční osvětlení, večerní lyžování, pohyblivý koberec, snowpark, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, dětská školička.

Možnosti ubytování

Skiareál Lipno - popis

Skiareál Lipno je moderní, pětihvězdičkové lyžařské středisko zaměřené především na zábavu pro rodiny s dětmi, začátečníky a školní lyžařské kurzy. Skiareál nabízí 17 bezpečných a kvalitně zasněžovaných sjezdovek o celkové délce 11,8 km. Pohodlnou přepravu zajišťují tři čtyřsedačkové lanovky. Součástí Skiareálu Lipno jsou 2 dětská výuková hřiště se čtyřmi pojízdnými koberci a pohádkovým slalomem. Lyžařská škola Skischool Lipno poskytuje výuku pro začátečníky i pokročilé, na lyžích i na snowboardu. Děti se naučí lyžovat pod dohledem zkušených instruktorů a také s naším maskotem lišákem Foxem, s nímž zažijí spoustu zábavy, např. při večerním bobování. Skvělou zábavu zažijí začátečníci i pokročilí na skicrossové trati nebo ve Snowparku. Pro večerní lyžování je osvětlena sjezdovka Jezerní, nejdelší sjezdovka areálu. Skiareál Lipno nabízí komplexní zázemí pro jednodenního i vícedenního návštěvníka - bezplatné parkoviště přímo u nástupní stanice lanové dráhy Lipno Express, půjčovna lyžařského vybavení INTERSPORT Rent, lyžařská škola Skischool Lipno, servis lyží a snowboardů, prodejna INTERSPORT, občerstvení na svahu i pod ním nebo relaxace ve vodním ráji Aquaworld Lipno se saunami. Během lyžování lze také navštívit oblíbenou Stezku korunami stromů, kde zažijete neobyčejné výhledy na okolí Lipna. Úschovna lyží a půjčovna obuvi se totiž nachází v těsné blízkosti Stezky korunami stromů a horní stanice lanové dráhy Lipno Express.

Ski areál - kontakty

LIPNO SERVIS s.r.o., Lipno nad Vltavou 87, 382 78 Lipno nad Vltavou

Telefon: 731 410 806
www.lipno.info

Související obce v okolí: Slupečná, Lipno nad Vltavou, Kobylnice, Nové Domky, Dvorečná, Náhlov, Dolní Jílovice, Loučovice.

Lipno - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

Nejbližší ski areály:

Souvisejíci lyžařské oblasti: