ski-mapa.cz
 

Ski areál Kohútka

Možnosti lyžování

10 sjezdovek:
Velká A (850m), Velká B (400m), Babská (1200m), Malá (300m), Barborka (240m), Runda (1300m), Spartak (290m), Seník (320m), Vranča parkoviště (1600m), Dětský skipark (100m)
Obtížnost:
Vleky:
6 vleků
Lanovky:
1 lanovka
Kapacita:
6.500 osob za hodinu

Fotografie ski areálu:

Ski areál KohútkaSki areál KohútkaSki areál KohútkaSki areál KohútkaSki areál KohútkaSki areál KohútkaSki areál KohútkaSki areál Kohútka

Mapa areálu:

Ski areál Kohútka  - mapa areálu

Služby střediska

Umělé zasněžování, pohyblivý koberec, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, dětská školička.

Možnosti ubytování

Ski centrum Kohútka - popis

Lyžařské středisko Kohútka se rozprostírá v nadmořské výšce 700 až 913 metrů ve Zlínském kraji. Kvalitního lyžování si užijí jak začátečníci, tak i pokročilí lyžaři. Pro náročnější lyžaře je připravena i černá sjezdovka o délce 850 metrů. Celková délka tratí činí 6 610 metrů. Přeprava je zajištěna pěti vleky o celkové kapacitě 2 080 osob za hodinu a jednou lanovkou o kapacitě 2 400 osob za hodinu. Ski areál Kohútka nabízí svým návštěvníkům deset denně upravovaných sjezdovek jejichž kvalitu zlepšuje umělé zasněžování. Pro nejmenší je v provozu nejen dětská školička, ale také dětský pojízdný koberec. Ski areál disponuje lyžařskou školou, půjčovnou kompletního lyžařského vybavení včetně snowboardů a běžecké výbavy. Pro hladové návštěvníky je k dispozici restaurace a bufet. Přístupové komunikace z české i slovenské strany hranice jsou v zimním období sjízdné (zimní výbavu s sebou), naše společnost je udržuje pravidelně za podpory Zlínského a Trenčanského kraje. Z české strany provoz o víkendech řízen službou, přes týden obousměrný provoz, dbejte zvýšené opatrnosti. Vyhýbá a zastavuje ten, kdo jede směrem dolů (toto je pouze doporučení). Parkování pro návštěvníky SKI CENTRUM KOHÚTKA zdarma na centrálním parkovišti v horském sedle Pod Kohútkou, popř. na záchytném parkovišti v údolí Vranča. Dbejte pokynů obsluhy parkoviště. Skibus v zimním období zdarma pouze pro sjezdové lyžaře, v provozu každý den, jízdní řád na pokladnách střediska, kontakt 602 521 471.

Ski areál - kontakty

Mládí 1466, Vsetín 755 01

Telefon: +420 601 521 471
www.kohutka.ski

Související obce v okolí: Vranča, Stolečné, Vlkov, Nový Hrozenkov, Karolinka, Halenkov, Udička, Lazy pod Makytou.

Kohútka - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

10 nejbližších ski areálů:

Souvisejíci lyžařské oblasti: