ski-mapa.cz
 

Ski areál Horní Podluží

Možnosti lyžování

5 sjezdovek:
Hlavní (580m), Snowpark 1 (650m), Rodinná (650m), Dětský park (150m), Snowpark 2 (300m)
Obtížnost:
Vleky:
4 vleky
Lanovky:
Kapacita:

Fotografie ski areálu:

Ski areál Horní PodlužíSki areál Horní PodlužíSki areál Horní PodlužíSki areál Horní Podluží

Služby střediska

Umělé zasněžování, noční osvětlení, večerní lyžování, snowpark, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, dětská školička.

Možnosti ubytování

Skiareál Horní Podluží - popis

Skiareál Horní Podluží je moderní areál zaměřený především na rodiny s dětmi, který si díky své dostupnosti, vybavenosti a profesionalitě poskytovaných služeb získává stále vetší oblibu mezi širokou veřejností. Areál je vhodný zejména pro rodiny s dětmi, které areál navštěvují především díky vysoké úrovni služeb zaměřených na dětskou klientelu. Parkoviště areálu je umístěno 20 metrů od hlavní silnice mezi Rybništěm a Jiřetínem pod Jedlovou v obci Horní Podluží. V dosahu 50 metrů od parkoviště jsou umístěny nástupní stanice vleků, lyžařská škola, půjčovna lyží a snowboardů, ski servis a restaurace s velmi příjemným zázemím. K dispozici jsou tři sjezdové tratě, všechny v délce cca 650 m, přepravu zajišťuje nový dvoukolový vlek a v roce 2007 byla přepravní kapacita zvýšena ještě o nový talířový vlek značky POMA. Díky této vybavenosti jsou zde fronty zcela minimální. Zasněžování sjezdovek zajišťuje 5 sněžných děl.Na své si přijdou i milovníci snowboardingu, pro které jsou připraveny překážky a skoky od těch jednoduchých až po ty nejnáročnější. Pro klientelu z řad dětí a začátečníků je připraven velmi krásný dětský TimPark, který je vybaven barevnými průjezdovými brankami, naleznete zde vytápěný dětský domeček Tim, mnoho postaviček z večerníčků, slalomových tyčí se zvířátky a v neposlední řadě se zde můžete setkat s maskotem lyžařské školy sobem Timem, který se stal miláčkem nejen dětí, ale i velikou atrakcí pro všechny návštěvníky areálu.

Ski areál - kontakty

Horní Podluží 337, Horní Podluží 407 57

Telefon: 604 893 424
www.ski-podluzi.cz

Související obce v okolí: Horní Podluží, Ladečka, Žofín, Jiřetín pod Jedlovou, Kateřina, Světliny 2.díl, Dolní Podluží, Jedlová.

Horní Podluží - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

Nejbližší ski areály:

Souvisejíci lyžařské oblasti: