ski-mapa.cz
 

Ski areál Hlubočky

Aktuální situace:


Počasí dnes 17. 01. 2021 v 11:00 hod. Skorojasno, -7 st,.. Sníh na sjezdových tratích 50 - 70 cm Sníh mimo sjezdové tratě 3 cm; Nový sníh 5 cm Typ sněhu: Technický V provozu vleky : mimo provoz Sjezdovky jso vysněženy a čekáme, jestli naše vláda chytrých a pomazaných hlav pustí areály do provozu, nebo bude nadále podporovat divoké bobování a ničení práce provozovatelů. Výdajové okénko restaurace je v provozu.

Možnosti lyžování

5 sjezdovek:
1 - modrá (550m), 2 - červená (600m), 3 - dětská (180m), 4 - lyžařská školka (50m), 5 - dětský skipark (50m), 6 - sáně a boby (60 m) Po celý rok v provozu 1536 m dlouhá BOBOVÁ DRÁHA
Obtížnost:
Vleky:
4 vleky
Lanovky:
Kapacita:
3.400 osob za hodinu

Fotografie ski areálu:

Ski areál HlubočkySki areál HlubočkySki areál HlubočkySki areál HlubočkySki areál HlubočkySki areál HlubočkySki areál HlubočkySki areál Hlubočky

Mapa areálu:

Ski areál Hlubočky  - mapa areálu

Služby střediska

Umělé zasněžování, noční osvětlení, pohyblivý koberec, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, dětské lano, dětská školička.

Možnosti ubytování

Skiareál Hlubočky - popis

Ski areál Hlubočky se rozprostírá v nadmořské výšce 300 až 360 metrů nedaleko města Olomouc. Ski areál Hlubočky je zimní středisko, které je svou polohou a obtížností sjezdových tratí předurčeno jako ideální lokalita pro rodinné lyžování, snowboarding a každodenní relaxaci po práci. Přeprava je zajištěna třemi vleky plus POHYBLIVÝM PÁSEM s celkovou kapacitou 2 750 osob za hodinu. Svůj automobil můžete nechat hned u sjezdovky na bezplatných parkovištích pro až tři sta aut. Využít můžete i služeb lyžařské a snowboardové školy. Pokud nemáte vlastní lyže, zajděte do půjčovny lyžařského vybavení. V zimě i v létě se můžete svést na nejdelší bobové dráze na Moravě s celkovou délkou 1536 m.

Ski areál - kontakty

SKI AREÁL HLUBOČKY spol. s r.o., Školní 126, Hlubočky 783 65

Telefon: 775 771 077
www.skiarealhlubocky.cz

Hlubočky - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

Nejbližší ski areály:

Souvisejíci lyžařské oblasti: