ski-mapa.cz
 

Ski areál Filipov

Možnosti lyžování

2 sjezdovky:
Svah 1 (550m), Svah 2 (80m)
Obtížnost:
Vleky:
3 vleky
Lanovky:
Kapacita:
1.750 osob za hodinu

Fotografie ski areálu:

Ski areál FilipovSki areál FilipovSki areál Filipov

Služby střediska

Umělé zasněžování, noční osvětlení, večerní lyžování, snowpark, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, dětské lano, dětská školička.

Možnosti ubytování

Skiareál Filipov - popis

Lyžařský areál Filipov se rozprostírá v romantickém prostředí Bílých Karpat v nadmořské výšce 430 metrů. Nachází se hned za obcí Javorník u Velké nad Veličkou. Areál je vhodný pro začátečníky, ale i pokročilé lyžaře. Lyžařské středisko Filipov vám může nabídnout Hlavní sjezdovku,dlouhou 550m, svah lyžařské školy 80m a dětský svah 80m. Přeprava je zajištěna třemi vleky o celkové kapacitě 1 750 osob za hodinu a jedním vlekem lyžařské školy. Ihned po příjezdu do areálu můžete svůj automobil nechat na bezplatném parkovišti, které se nachází pod vlekem. Umělé osvětlení zajišťuje večerní lyžování a nechybí ani umělé zasněžování. Pod vlekem se nachází bufet, v němž si můžete nejen odpočinout, ale také se občerstvit a dobře najíst. Pro milovníky snowboardu je připraveny snowpark..

Ski areál - kontakty

Masarykova 1034, Veselí nad Moravou 698 01

Telefon: 720 315 650
www.skiparkfilipov.cz

Související obce v okolí: Javorník, Velká nad Veličkou, Nová Lhota, Kuželov, Suchovské Mlýny, Hrubá Vrbka, Malá Vrbka, Suchov.

Filipov - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

Nejbližší ski areály:

Souvisejíci lyžařské oblasti: