ski-mapa.cz
 

Sjezdovka Karas - Mezihoří - mimo provoz

Možnosti lyžování

1 sjezdovka:
Svah 430m, převýšení 70m
Obtížnost:
Vleky:
1 vlek
Lanovky:
Kapacita:
540 osob za hodinu

Fotografie ski areálu:

Sjezdovka Karas - Mezihoří - mimo provozSjezdovka Karas - Mezihoří - mimo provozSjezdovka Karas - Mezihoří - mimo provozSjezdovka Karas - Mezihoří - mimo provoz

Služby střediska

Noční osvětlení.

Možnosti ubytování

Skiareál Karas - Mezihoří - mimo provoz - popis

Severní expozice svahu ve spojitosti s mrazovou kotlinou Mezihořského údolí, dává velké předpoklady pro dlouhé udržení přírodního sněhu, i v relativně malé nadmořské výšce. Další předností areálu je, že pro oblast Hořicka, Ostroměřska, Mlázovicka a Bydžovska je nejbližší spádovou oblastí a je velmi dobře přístupný. Sjezdovka je upravována rolbou, která je ve vlastnictví spolku a díky této technologii úpravy tratě se výrazně prodlužuje doba provozu sjezdovky.Rodiče, kteří nelyžují, mohou nechat svoje ratolesti sportovat a dohlížet na ně z tepla blízké chaty, kde rozhodně nebudou strádat ani žízní ani hladem. Návštěvníci mohou pohodlně zaparkovat přibližně 100m od dolní stanice vleku, přímo v osadě Mezihoří. K dispozici mají dostatečně velké parkoviště na upravené louce.

Sjezdovka - kontakty

Ski areál Mezihoří, Mezihoří, 507 81 Mlázovice

Telefon: 733 699 188
www.skikaras.cz

Související obce v okolí: Mezihoří, Libín, Dolní Mezihoří, Podhorní Újezd a Vojice, Podhorní Újezd, Mlázovice, Šárovcova Lhota, Vojice.

Karas - Mezihoří - mimo provoz - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

10 nejbližších ski areálů:

Souvisejíci lyžařské oblasti: