Ski areál Špindlerův Mlýn

Oblast: Krkonoše

Aktuální situace:

Sněhové podmínky:
vlhký sníh od 5 do 15 cm.
Teplota vzduchu: 1.7 °C

Možnosti lyžování

  • 9 sjezdovek:
    Harmony (300m), Davidovky (1500m), Medvědín (1000m), Medvědín (2300m), Medvědín - Tréninková (1100m), Horní Mísečky - Turistická (1300m), Horní Mísečky - Vodovodní cesta (2100m), Cvičná louka (300m), Labská (1770m)
    Obtížnost: Obtížnost sjezdovky: modrá Obtížnost sjezdovky: červená Obtížnost sjezdovky: černá
  • 7 vleků
  • 2 lanovky
  • Kapacita: 10.427 osob za hodinu

Služby střediska

umělé zasněžování, noční osvětlení, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, dětské lano.
popis areálu + kontakty možnosti ubytování

Skiareál Špindlerův Mlýn - popis

Areál se skládá z areálu Medvědín a Horní mísečky. Areál Medvědín, který je lanovou drahou spojen s areálem Horní Mísečky je stále více vyhledáván lyžaři, kteří mají rádi pohodové lyžování na slunečných svazích. Je zde velmi dobrá černá a červená sjezdová trať, která je určená především pro sportovní lyžařskou jízdu. Pro začátečníky a rodinné dovolené s dětmi doporučujeme areál Horní Mísečky, který nabízí čtyři lyžařské vleky, vždy kvalitně upravené sjezdovky a snowpark s vlastním vlekem určený snowboardistům. Běžecké tratě na Horních Mísečkách jsou častým vyhledávaným místem nadšenců běžeckého lyžování, kteří zde najdou každodenně kvalitně upravené běžecké tratě, které jsou výchozím místem na hřebenové túry. Areál Medvědín je ideální pro milovníky pohodového lyžování na slunci, místní černá a červená sjezdová trať jsou vhodné především pro sportovní lyžařskou jízdu. Z vrchlu Medvědína můžete vyrazit na hřebenové túry, nebo sjet na běžecké tratě na Horních Mísečkách.

Ski areál - kontakty

SKIAREÁL Špindlerův Mlýn,a.s.
Lyžařská 281
543 51 Špindlerův Mlýn

Telefon: 499 467 102
www.skiareal.cz
Detailní info na ČESKÉ SJEZDOVKY

10 nejbližších ski areálů:

Souvisejíci lyžařské oblasti:

Špindlerův Mlýn - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

Vysvětlivky k mapě: Skiareál v provozu - ikona skiareál v provozu / Ski areál - ikona ski areál - neznámý provoz / Skiareál - ikona prohlížený areál / Ubytování u sjezdovky - ikona ubytování
Vyhledat na webu
 
Sledujte skimapa.cz na Facebooku