Ski areál Monkova dolina

Oblast: Slovensko

Možnosti lyžování

  • 2 sjezdovky:
    Sjezdovka s délkou 260 m, přepravní kapacitou 540 os / hod. Pro lyžaře začátečníky, sáňkaře, bobaři je k dispozici sjezdovka před hotelem v délce 50m (SKI Monkova DISNEY).
    Obtížnost: Obtížnost sjezdovky: žlutá Obtížnost sjezdovky: modrá
  • 2 vleky
  • Kapacita: 600 osob za hodinu

Fotografie ski areálu:

Ski areál Monkova dolinaSki areál Monkova dolina

Služby střediska

noční osvětlení, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola.
popis areálu + kontakty možnosti ubytování

Skiareál Monkova dolina - popis

Lyžařské středisko SKI Monkova dolina se nachází 1,5 km od obce Ždiar, přímo u hotelu Magura. Sjezdovky jsou denně upravovány rolbou. U nás máte k dispozici bezplatné parkoviště přímo u sjezdovky, resp. u hotelu Magura, odkud se na lyžích spustíte k sjezdovce a od sjezdovky k parkovišti. Pro naše hosty zajišťujeme i služby profesionální lyžařské školy Ski Monkova school. Lyžařská škola zajišťuje výuku lyžování a snowboardingu pro individuální hosty i pro skupiny, pro začátečníky i pokročilé. Výuka lyžování a snowboardingu v Monkové dolině je vždy pod vedením profesionálního instruktora s několikaletými zkušenostmi. Samozřejmostí je i večerní lyžování. V Monkové dolině si na své přijdou i běžkaři, jelikož se v rámci střediska nachází 3 km udržovaných tratí.

Ski areál - kontakty

HOTEL MAGURA, Monkova dolina 475, 059 55 Ždiar

Telefon: +421 908 449 702
www.magurahotel.sk/sk/lyziarske-stredisko

Nejbližší ski areály:

Souvisejíci lyžařské oblasti:

Monkova dolina - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

Vysvětlivky k mapě: Skiareál v provozu - ikona skiareál v provozu / Ski areál - ikona ski areál - neznámý provoz / Skiareál - ikona prohlížený areál / Ubytování u sjezdovky - ikona ubytování
Vyhledat na webu
 
Sledujte skimapa.cz na Facebooku