Ski areál Černá hora - Černý Důl

Oblast: Krkonoše

Aktuální situace:

Areál v provozu
Provoz na 11 sjezdovkách: 4 vleky a 2 lanovky.

Sněhové podmínky:
technický sníh od 40 do 100 cm.
Teplota vzduchu: 2.4 °C

Možnosti lyžování

  • 10 sjezdovek:
    Ford Špičák (1200m), Alpine Pro (800m), U Brozu (800m), Skalka (550m), Holandská (1400m), Bönischovy Boudy (600m), Veronika (180m), Kidpark (150m), U Hřbitova 1 (400m), U Hřbitova 2 (400m)
    Obtížnost: Obtížnost sjezdovky: modrá Obtížnost sjezdovky: červená Obtížnost sjezdovky: černá
  • 7 vleků
  • 2 lanovky
  • Kapacita: 9.325 osob za hodinu

Služby střediska

umělé zasněžování, noční osvětlení, půjčovna lyží, lyžařská škola.
popis areálu + kontakty možnosti ubytování

Ski Resort Černá hora - Černý Důl - popis

SkiResort ČERNÁ HORA je lyžařským regionem s platností společné jízdenky, vzniklý spojením lyžařských areálů v Janských Lázních, Černém Dole a Svobodě nad Úpou. SkiResort ČERNÁ HORA nabízí návštěvníkům rozmanité lyžařské terény s celkovou délkou sjezdovek 20km (77% vybaveno technickým sněhem), 4 lanovými dráhami a 22 lyžařskými vleky, kde si každý lyžař či snowboardista jistě najde to "své". Areál v Janských Lázních disponuje jedinou 8-mi místnou kabinkovou lanovkou v ČR, sjezdovými tratěmi všech druhů obtížnosti, patřící k nejdelším v Čechách (délka až 3km), sáňkaři mohou využít jedinečné 3,5km dlouhé Černohorské sáňkařské cesty. Areál v Černém Dole se vyznačuje širokými sjezdovkami, moderně vybaveným KIDparkem pro výuku lyžování . Areál ve Svobodě n. Úpou je areálem rodinného typu, který nabízí návštěvníkům zdarma stálou slalomovou trať s časomírou, její reservace je možná i pro privátní akce. SkiResort ČERNÁ HORA věnuje velkou pozornost úpravě běžeckých tratí v délce cca 70km, v hlavní sezóně je přeprava lyžařů mezi areály zajištěna skibusy.

Ski areál - kontakty

MEGA PLUS s.r.o.
Černohorská 265
542 25 Janské Lázně

Telefon: 499 875 152
www.cerna-hora.cz/zima
Detailní info na ČESKÉ SJEZDOVKY

10 nejbližších ski areálů:

Souvisejíci lyžařské oblasti:

Černá hora - Černý Důl - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

Vysvětlivky k mapě: Skiareál v provozu - ikona skiareál v provozu / Ski areál - ikona ski areál - neznámý provoz / Skiareál - ikona prohlížený areál / Ubytování u sjezdovky - ikona ubytování
Vyhledat na webu
 
Sledujte skimapa.cz na Facebooku