Ski areál Bílá

Oblast: Beskydy

Možnosti lyžování

  • 8 sjezdovek:
    Zbojnická (950m), Zbojnická (1100m), Zbojnická (1050m), Jih 1 (400m), Jih 2 (700m), Spojnice (300m), Ski škola (80m), Snowpark (150m)
    Obtížnost: Obtížnost sjezdovky: modrá Obtížnost sjezdovky: červená
  • 3 vleky
  • 1 lanovka
  • Kapacita: 5.400 osob za hodinu

Služby střediska

umělé zasněžování, noční osvětlení, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, dětské lano.
popis areálu + kontakty možnosti ubytování

Skiareál Bílá - popis

Lyžařský areál Bílá se rozprostírá v údolí řeky Bílá Ostravice v nadmořské výšce 518 až 774 metrů. Ihned po příjezdu se ocitnete na parkovišti s kapacitou cca 550 vozidel. Středisko nabízí sjezdovky všech obtížností. Přijdou si na své jak začátečníci, tak i pokročilí lyžaři. Všechny sjezdovky jsou uměle zasněžovány technickým sněhem a některé jsou dokonce vybaveny osvětlením, což umožňuje večerní lyžování. Ve středisku Bílá je k dispozici také snowpark pro milovníky snowboardingu. Příznivci běžeckého lyžování ocení upravované běžecké okruhy o délce 10, 20 a 33 km. Začátečníci, ale i ti nejmenší mohou využít lyžařských škol. Využít můžete i služeb SKI servisu a půjčovny lyžařského vybavení. Nechybí kvalitní stravovací a ubytovací služby. Dopravu zajišťuje jedna čtyř sedačková lanovka a tři vleky.

Ski areál - kontakty

Bíla 173 739 15 Staré Hamry

Telefon: 602 632 145
www.skibila.cz
Detailní info na ČESKÉ SJEZDOVKY

10 nejbližších ski areálů:

Souvisejíci lyžařské oblasti:

Bílá - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

Vysvětlivky k mapě: Skiareál v provozu - ikona skiareál v provozu / Ski areál - ikona ski areál - neznámý provoz / Skiareál - ikona prohlížený areál / Ubytování u sjezdovky - ikona ubytování
Vyhledat na webu
 
Sledujte skimapa.cz na Facebooku