Ski areál Benecko

Oblast: Krkonoše

Možnosti lyžování

  • 14 sjezdovek:
    Macher I (350 m), Macher II (450 m), Liška (550 m), Kejnos (850 m), HSK (320 m), Krakonoš (165 m), Jesen (115 m), Sychrov (144 m), Vyhlídka (260 m), Zvon (260 m), Barka (150 m), Cinkáč I (500 m), Cinkáč II (400 m), Cinkáč III (800 m)
    Obtížnost: Obtížnost sjezdovky: modrá Obtížnost sjezdovky: červená Obtížnost sjezdovky: černá
  • 11 vleků
  • 1 lanovka
  • Kapacita: 8.000 osob za hodinu

Fotografie ski areálu:

Ski areál BeneckoSki areál Beneckovíce fotek...
Ski areál BeneckoSki areál BeneckoSki areál BeneckoSki areál BeneckoSki areál BeneckoSki areál Benecko

Mapa areálu:

Ski areál Benecko  - mapa areálu

Služby střediska

umělé zasněžování, noční osvětlení, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, dětské lano.
popis areálu + kontakty možnosti ubytování

Skiareál Benecko - popis

Benecko je krkonošská obec nacházející se na Jilemnicku, v severovýchodní části okresu Semily. Je tvořena osmi částmi (Benecko, Dolní Štěpanice, Horní Štěpanice, Mrklov, Rychlov, Štěpanická Lhota, Zákoutí a Žalý). Díky své unikátní poloze okolo 900 m n. m. se obec nachází většinu roku nad úrovní smogového mraku, a zaručuje tak nejenom čistý a voňavý vzduch, ale i nejvíce slunečných dnů v roce. Moderní skiareál Benecko nabízí ideální podmínky pro rodiny s dětmi. Najdete zde rozmanité prosluněné svahy nejen pro začátečníky a mírně pokročilé, dále slalomový svah pro sportovně laděné lyžaře, dva snowparky pro freestylisty a dětský skipark. K dispozici je 4sedačková lanovka, 11 vleků a dvě snowtubingové dráhy. Samozřejmostí je umělé zasněžování a každodenní večerní lyžování (Kejnos, HSK, Zvon a snowtubing park). Pokud nejezdíte na lyžích ani snowboardu, ale dáváte přednost běžkám, jsou pro Vás připravené běžkařské tratě, na kterých se můžete věnovat klasice i bruslení. Na Benecku můžete i sáňkovat a bobovat. Vašim aktivitám se meze nekladou!

Ski areál - kontakty

Benecko 190, 512 37 Benecko

Telefon: +420 481 582 606
www.benecko.info
Detailní info na ČESKÉ SJEZDOVKY

10 nejbližších ski areálů:

Souvisejíci lyžařské oblasti:

Benecko - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

Vysvětlivky k mapě: Skiareál v provozu - ikona skiareál v provozu / Ski areál - ikona ski areál - neznámý provoz / Skiareál - ikona prohlížený areál / Ubytování u sjezdovky - ikona ubytování
Vyhledat na webu
 
Sledujte skimapa.cz na Facebooku